Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Stare Dębno

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Lubogoszcz(Stare Dębno + 21 km)

270 000 zł140 m² 1 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 068 m²

Połowa domu o powierzchni ok. 140m2 z poddaszem do własnej adaptacji dla klientów poszukujących dużej przestrzeni. Na parterze znajduje się: - duża kuchnia o powierzchni ok.17,30m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Połczyn-Zdrój(Stare Dębno + 13 km)

199 000 zł74,30 m² 3 768,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, garażem, piwnicami i komórką lokatorską Połczyn-Zdrój, ul. Słoneczna Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 74,30 m Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowe Worowo

Nowe Worowo(Stare Dębno + 25 km)

563 500 zł80 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładny areał składający się z dwóch działek o pow. łącznej 8.05 ha. Działki położone są na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Białowąs

Białowąs(Stare Dębno + 9 km)

162 000 zł54,20 m² 2 988,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie w spokojnej miejscowości Białowąs Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, usytuowane na parterze niskiego, czterorodzinnego bloku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Białogard

Białogard(Stare Dębno + 20 km)

419 000 zł130,25 m² 3 216,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal o łącznej pow. ok. 130,25 m2 położony w śródmieściu Białogardu, stanowiący parter kamienicy. Obecnie w lokalu prowadzona jest praktyka lekarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Międzyborze

Międzyborze(Stare Dębno + 15 km)

265 000 zł2 208 m² 120,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na górce z widokiem. Działka budowlana z mpzp, blisko zalewu. Połczyn Zdrój Działka o powierzchni 2208 m2, prostokąt o wymiarach 37 na 59 metrów. w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Nielep(Stare Dębno + 22 km)

2 900 000 zł120 m² 25 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 646 m²

W ofercie dom o powierzchni 120m2 wraz z pomieszczeniem do prowadzenia działalności o pow. 400 m2 położone na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 6146 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Dobrowo

Dobrowo(Stare Dębno + 15 km)

450 000 zł237,50 m² 1 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 901 m²

Możliwość zamiany na mieszkanie Przedstawiamy Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 237,50 m2, usytuowany na dużej działce liczącej 1900 m2. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Bierzwnica

Bierzwnica(Stare Dębno + 24 km)

179 000 zł80,16 m² 2 233,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedania jest lokal mieszkalny położony w Bierzwnicy w odległości 11 km od Świdwina, mieszczący się w bloku na 2 pietrze. Mieszkanie składa się z 5 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kapice

Kapice(Stare Dębno + 25 km)

270 000 zł14 500 m² 18,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 1.47 ha, zlokalizowane w miejscowości Kapice (15 km od Połczyna Zdrój). Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stare Dębno

Stare Dębno,zachodniopomorskie

215 000 zł92 m² 2 336,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 500 m²

Dom w miejscowości Stare Dębno/gm. Tychowo położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej Połczyn Zdrój (15km) Koszalin (40km). Spokojna i malownicza okolica w sąsiedztwie lasów. Na.